Gemaş'ın Sektördeki Yeri

Türkiye’nin Havuz ekipmanları ve kimyasalları üreticisi Gemaş Genel Mühendislik AŞ, havuz ekipmanları ve kimyasalları konusunda uzman kadrosu ile geliştirilen havuz ekipman ve kimyasal ürünlerinin Türkiye ve tüm dünya çapında yaygın satışı ve birçok ilde satış sonrası hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. Havuz sistemlerinde Türkiye’de en çok tercih edilen marka olma yolunda ilerleyen Gemaş, bu alanda 15 yıldan fazla tecrübesiyle yaptığı işe değer katmayı sürdürmektedir. 
 
Gemaş, havuz ekipmanları ve kimyasalları satışını yaptığı alt işletmelerin üretim yüklerini, sahada görev yapan montaj personellerini ve internet üzerinden her an ulaşılabilirliğe olanak sağlayan ve bu sayede kurulumların ve servis hizmetlerinin etkin şekilde uygulanmasına ve işletme giderlerinin azalmasına katkıda bulunan bir anlayışa sahiptir. Firmaların rekabet gücünü arttıran sistemler sayesinde elektrik tüketiminin ve montaj maliyetinin azalması sağlanmaktadır. Sahadaki personelin montaj hızını arttıran ve ergonomik tasarımlı Gemaş Havuz Ekipmanları sayesinde sistemin hatalı montajının önüne geçilebilmekte ve gereksiz hatalar önlenebilmektedir. Gemaş’ın müşterilerine sunduğu ileri teknolojik özelliklere sahip Havuz ekipmanları sayesinde havuz kurulumları, günümüzde kişisel kullanıcıların ve özel kuruluşların bu alandaki tercihi haline gelmiştir. Birçok havuz firması ya da kurulumlarında havuz ekipmanlarının payı olan firmalar, Gemaş’ın sunduğu yenilikçi Havuz Sistemlerine ve Gemaş teknolojisine yatırım yapmaktadır. Gemaş tarafından geliştirilen sektörel çözümler sayesinde firmalar, operatörlerinin tüm ürün montaj operasyonu ile performanslarını ve ürünlerin kalitesini kontrol altında tutabilmektedir. Gemaş’ın tercih edilmesindeki en önemli nedenler arasında Havuz Sistemi teknolojisinin sürekli geliştirilmesi ve müşterilerinin içinde bulundukları sektöre özel ihtiyaçlarına yönelik havuz ekipmanları çözümleri sunabilmesi yer almaktadır. Türkiye’de havuz sistemi ve havuz ekipmanları sistemi alanında ilkleri geliştiren Gemaş’ın, müşterilerine sağladığı kontrol panelli havuz sistemi hizmeti firmanın tercih edilmesinde etkili diğer nedenlerin başında gelmektedir. 
 
Türkiye’nin Havuz Ekipmanları Üreticisi Gemaş’ın sunduğu ve yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilen ilkler arasında müşterilerin her yerden 7/24 ulaşabildikleri ilk web tabanlı sipariş sistemi yazılımı, gerçek ve doğru sipariş, temin süresinin optimum düzeyde olması, ürün kalitesi gibi bilgilerin kullanıcı bilgisayarından GEMAS uygulaması ile uzaktan elde edilmesi, güvenlik bölmeli trafolar, havuz sistemlerinde ışık şovlarına uygun lamba entegrasyonu, otomatik havuz ph dengeleme ve birbiriyle uyumlu çalışan tüm sistem ürünleriyle çok sayıda ileri teknolojik uygulama gelmektedir. Günümüzde havuz sistemi bulunan her yerin, bulunduğu sektöre özel düzenlemelerle müşterilerinin hizmetine sunması gerekmektedir. Havuz Sistem verimini artırmaya yönelik bu çalışmaların doğru sunulabilmesi için havuz, suya, havuz ekipmanlarına ve elektrik tüketimine ait bilgilerinin, ekipman hataları, çalışma ve durma sürelerinin doğru ve gerçek zamanlı şekilde sunulabilmesi gerekmektedir.Gemaş’ın Havuz Sistemleri sayesinde müşterilerine sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler, havuz sektöründeki şirketlerin giderlerinde ciddi oranda azalma sağlanmakta, havuz kurulumu ve çalışma verimliliğinde büyük bir artış olmaktadır. Havuz sistemlerine sistemine opsiyonel olarak entegre edilebilen Havuz Isıtma Sistemleri, otomatik klorlama ve ph dengeleme, otomatik havuz temizleme robotları sayesinde kullanıcının zaman kaybı da önlenmiş olur. Montaj hatalarının azalması ile iş verimliliği artmakta, kaza ve benzeri nedenlerden kaynaklanan işgücü kayıplarının önüne geçilebilmektedir. Türkiye’nin Havuz Sistemleri Üreticisi Gemaş, sektöründe önde gelen birçok dünya firmasını damüşteri portföyüne katarak hızla büyümekte ve Havuz Sistemlerinde sürekli müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla müşterilerine bugüne kadar hiçbir havuz ekipmanları tedarikçisinden almadığı düzeyde hizmetler sunmaktadır.